Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'AGPressGraph\manipulator' does not have a method 'httpsCanonicalURL' in /data/web/virtuals/96318/virtual/www/domains/tennis-point-brno.cz/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
TENNIS TOUR
GENERAL PARTNER
SPONZOR
TENNIS TIME
TENNIS REVIEW

SHOP

    Sportovní značka JOMA

        je našim exkluzivním generálním partnerem, který je celosvětově významným výrobcem sportovního oblečení, obuvi a doplňků, jak pro profesionální sportovce, tak i pro milovníky rekreačního sportu. 

      Sportovní zboží značky JOMA lze nakupovat on-line. Můžete si vybrat vše z nejnovějších současných trendů sportovního vybavení. Obchod nabízí vybavení, jak pro jednotlivce, tak i kompletní vybavení pro sportovní týmy, kluby nebo skupiny sportovních nadšenců. Vybírat lze zboží od fotbalu přes všechny halové sporty, ragby, běhu až po tennis.

Pokud hledáte nějaké sportovní vybavení, zkuste se inspirovat a navštivte e-shop www.joy-sports.cz, který nabízí produkty značky JOMA. Případné dotazy můžete přímo směřovat na uvedenou emailovou adresu:   info@joy-sports.cz nebo volat na číslo +420 737 706 363.