Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'AGPressGraph\manipulator' does not have a method 'httpsCanonicalURL' in /data/web/virtuals/96318/virtual/www/domains/tennis-point-brno.cz/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
TENNIS TOUR
GENERAL PARTNER
SPONZOR
TENNIS TIME
TENNIS REVIEW

NOVINKY

JOMA – nový generální partner

JOMA                

         Společnost JOMA se od 1.1.2019 stala naším novým generálním partnerem. Tato společnost je významným výrobcem sportovního vybavení, jak pro profesionální sportovce, tak i pro milovníky rekreačního sportu. Od tohoto roku se budou hrát naše tenisové turnaje pod názvem JOMA CUP a zimní tenisová liga ponese název JOMA LEAGUE.

BRNOMOBIL LEAGUE 2018

BRNOMOBIL LEAGUE 2018                

Po 4 leté odmlce slaví titul Jiří Trojan, který v celé historii patří pravidelně mezi TOP hráče a tento rok může opět slavit. Na druhém místě se umístil Petr Honzík jehož tenis lahodí oku mnoha tenisovým nadšencům. 3 místo získal Roman Krošlák, který i letos potrápil mnoho hráčů svou defenzivní precizní hrou. Dovednostní soutěž ACEMAN vyhrál opět Tomáš Urbanec, který dokázal, že i v létě umí servis… V soutěži REBOUNDMAN vyhrává Roman Krošlák, který nedopustil, aby mu na jeho straně proniklo esíčko od soupeře.

Všem vítězům a umístěným velká gratulace!!!
Chtěl bych všem hráčům poděkovat, že s chutí a v předstihu dohráli tuto soutěž….

Další ročník této letní soutěže začne 1. května 2019 a ukončena bude 31. října 2019.

Výsledky:

BRNOMOBIL LEAGUE 2018

Vítěz:        Jiří TROJAN

2. místo:    Petr HONZÍK

3. místo:    Roman KROŠLÁK

Aceman:  Tomáš URBANEC

Reboundman: Roman KROŠLÁK

 

Všem vítězům velká gratulace a těšíme se na další ročník!

TENNIS-POINT BRNO OPEN 2018

TENNIS-POINT BRNO OPEN 2018

Výsledky:

TOP PLAY-OFF “A”

Vítěz:         Jakub Majer

Finalista:    Tomáš Matoušek

3. místo:    Petr Honzík

 

BOTTOM PLAY-OFF

Vítěz:         Pavel Hanslian

Finalista:    Jiří Smejkal

FILA LEAGUE 2018

WINTER LEAGUE 2018                 

Vítězem amaterské tenisové soutěže FILA LEAGU 2018 se stal Tomáš Matoušek, který potvrdil, že mu halový tenis na 1 vítězný set naprosto vyhovuje. Na druhém místě skončil Jíří Trojan,který se pravidelně umísťuje mezi třemi nejlepšími. Třetí místo si vybojoval Martin Lenčo, který se stal letošním překvapením ligy. Vítězem dovednostních soutěží “Aceman a Reboundman” se stal už Tomáš Urbanec, který je už tradičním králem service boxu.

Celá soutěž byla ukončena k 9.6. 2018, kdy se hrál poslední zápas mezi Tomášem Matouškem a Rostislavem Kratochvílem a kdy tento zápas rozhodoval o celkovém pořádní na stupních vítězů. Celá soutěž byla velice vyrovnaná a napínavá až do úplného konce. V celé soutěži byly skrečovány pouze dva zápasy a to z důvodu vážného zranění.
Vítězové obdrží ceny od sponzora soutěže FILA.
Myslím, že velká většina hráčů byla spokojena se zimním formátem soutěže,dobře si zahráli a zůstali s tenisovým umem i v zimním počasí. Těšíme se na příští ročník, který začíná 1. listopadu 2018.
Všem děkuji za přístup a hladký průběh soutěže.

Celý příspěvek

BRNOMOBIL LEAGUE 2017

BRNOMOBIL LEAGUE 2017                 

Ročník 2017 opět vyhrál díky každodennímu tréninkovému drilu a vegetariánské stravě Tomáš Blažej, který opět neprohrál jediný zápas. Z celkových 12 zápasů ztratil pouze 2 sety. Na druhém místě se umístnil Jiří Trojan, který se každoročně umistňuje mezi těmi nejlepšími. Třetí místo si vybojoval Tomáš Matoušek. Tento hráč se už zařadil mezi obávané soupeře díky jeho defenzivnímu stylu hry. Velký herní progres v tomto ročníku byl zaznamenán u Michala Černého a především Tomáše Urbance, který dokázal opět zvítězit v soutěži “ACEMAN”. Navíc byl Tomáš Urbanec oceněn na základě ankety jako “Největší překvapení sezóny”. V této sezóně se objevili hráči Pavel Marek a David Pokorný. Prvně jmenovaný byl velkým favoritem na vítěze soutěže, nicméně v důležitých zápasech ztrácel body, které na konci výsledné tabulky scházely. David Pokorný se představil ve výborném herním stylu, bohužel byl limitován jeho zdravotním stavem, který mu neumožnil hrát jeho nejlepší hru. V soutěži “Reboundman” opět uspěl Roman Krošlák, který neobdržel díky jeho čtení hry jediné eso.

Za velkým očekáváním zůstává opět Michal Rehák, který se pod vedením trenéra nedokáže vrátit mezi TOP hráče (snad se to zlepší v příštím ročníku).

Celý příspěvek

TENNIS-POINT BRNO OPEN 2017

TENNIS-POINT BRNO OPEN 2017

Turnaj s vysokou herní kvalitou vyhrál nejmladší se zúčastněných Lukáš Němčanský, který ve finále zdolal Toma Blažeje 6:0. Velmi dobrý dojem zanechali z hlediska předvedeného výkonu hráči Tomaš Matoušek v souboji s Tomem Blažejem, kdy prvně jmenovaný prohrál až v TB a odnesla to jeho raketa. Ve velkém stylu se předvedl i Jiří Trojan, který v TB porazil velmi kvalitního Jiřího Šremra. Po 18 měsíční přestávce předvedl Haitham Aboghanem, že jeho styl servis/volej činí všem hráčům velké potíže. Kvalitní výkon opět předvedl i Jan Modlitba, kterého zastavil v těžkém zápase Jiří Trojan až v TB.

Výsledky:

TOP 8 PLAY-OFF

Vítěz:         Lukáš Němčanský

Finalista:    Tomáš Blažej

3. místo:    Jiří Trojan

BOTTOM PLAY-OFF

Vítěz:         Martin Lenčo

Finalista:    Michal Rehák

 

WINTER LEAGUE 2017

WINTER LEAGUE 2017                 

Zimní ligová soutěž, která se hraje na jeden vítězný set zná své vítěze. Nejlepší hráčem zimní ligy se stal Tomáš Matoušek, který vyhrál všech 10 zápasů v lize a i na začátku letní ligy (Brnomobil League 2017) potvrzuje svoji výbornou formu. Na druhém místě se umístil Jiří Trojan, který ztratil bod jen s vítězem soutěže. Na třetím místě se umístil technicky výborně hrající Petr Honzík. Vítězem kategorie “ACEMEAN” se stal Tomáš Matoušek, který nasázel svým soupeřům v 10 zápasech 9 es.

Winter League 2017 hraná na 1 vítězný se na začátku těšila velkému zájmu. Pro každého z hráčů byly zápasy velmi psychicky náročné, protože bylo třeba hrát naplno hned od začátku. Tímto liga získala více na atraktivitě, protože zápasy na jeden set slibovaly mnohá překvapení jako např. výhra Zdeňka Vlahy proti Petrovi Honzíkovi nebo vítězství Petra Smětáka nad Martinem Lenčem. Trochu za očekáváním skončil Michal Rehák. Velkým pozitivem bylo odehrání všech zápasů bez skrečí a s velkým předstihem před koncem soutěže!

Celý příspěvek

PEPE CUP 2017

PEPE CUP 2017

Turnaj, který uspořádal Josef Moudrý ke svým půlkulatinám sliboval vysokou úroveň rekreačního tenisu s počtem přihlášených. Bohužel mnoho hráčů se kvůli zraněním a nemocem muselo odhlásit. Nejlíp si na turnaji vedl Jevgeny Samoilyk, který se stal i vítězem celého turnaje, kdy ve finále porazil Romana Krošláka 6:1. Velmi dobře byli na turnaj připravený Jiří Trojan a Tomáš Matoušek, kteří předváděli kvalitní divácky zajímavý tenis.  Velkým překvapením byla absence v TOP 8 Play-off Michala Reháka, který nakonec zůstal bez vítězství. Velkou bojovností se prezentoval Roman Krošlák, který je na turnajích noční můrou všech hráčů díky svému nevyčerpatelnému fyzickému fondu.  Velké herní zlepšení předvedl Petr Směták, který v Bottom Play-off získal 2. místo.

Celý příspěvek

KIRSCHBAUM

Kirschbaum 2

KIRSCHBAUM

je světový německý výrobce tenisových strun a tenisových gripů pro všechny tenisové nadšence s dlouholetou historií. Díky neustálým inovacím a vysoké kvalitě si společnost KIRSCHBAUM vydobyla velké renomé i na profesionálních tenisových okruzích ATP a WTA. V roce 2016 používala tento výplet světová 1 ženského tenisu Angelique KERBER. Společnost KIRSCHBAUM se stává i našim partnerem pro naše tenisové aktivity  prostřednictvím ambasadora této značky Christiana BLEIERA a jeho společností SIH RACING TEAM POWER| SPORT – MANAGEMENT.

Společnost KIRSCHBAUM se snaží podporovat nejen profesionální hráče, ale také širokou amatérskou veřejnost, mládež a děti.
Celý příspěvek

4th TENNIS-POINT CUP 2016

bednaV pořadí poslední turnaj ze série Tennis-Point Cupu Series 2016 se opět odehrál v areálu Komárov dne 17.9.2016.

Na tento turnaj se přihlásilo 15 hráčů. Nově se na turnaji představil Jan Modlitba, který se na turnaji dokázal prosadit na nejvyšší příčky. Průběh a komfort turnaje ze začátku narušoval déšť, který se v play-off části vytratil. Přihlášeni hráči se na tento turnaj velmi těšili a pečlivě se připravovali. Kvalita hráčů s porovnáním s loňským rokem se zvýšila u některých o 2 až 3 úrovně (Michal Cerny, Tomas Blazej, Tomas Matousek). Někdo na turnaj sázel na tenisové vybavení , jiní sázeli na kvanta hracích hodin s trenéry (Rostislav Kratochvil, Michal Rehak). V první skupinové fázi si nejlépe vedli Michal Rehak, Josef Moudry, Jan Modlitba a Michal Cerny, kteří neprohráli zápas. V osmifinále se zrodilo jedno překvapení, kdy Petr Honzik porazil zkušeného Jiriho Trojana 6:2. Celý příspěvek

3rd TENNIS-POINT CUP 2016

V pořadí třetí turnaj ze série Tennis-Point Cupu se opět odehrál v areálu Komárov.

Na tento turnaj se přihlásilo 12 hráčů, kteří byli rozděleni do tří čtyřčlenných skupin. Turnaje se zúčastnili 3 nové tváře (David Pokorný, Petr Honzík, Rostistlav Kratochvíl), kteří svou hrou zanechali velmi dobrý dojem a dokázali sehrát vyrovnané zápasy s hráči Brnomobil Ligy.  Mezi největší adepty na vítěze turnaje byli v anketě umístěni hráči Tomas Matoušek a Michal Černy. Celý příspěvek

2nd TENNIS-POINT CUP 2016

Druhý letošní turnaj se opět uskutečnil v areálu Komárov.

Hráči byli rozděleni do dvou pětičlenných skupin, kde každý účastník odehrál 4 zápasy. Tento turnaj nabídl v současné době nejvyrovnanější hráče z hlediska formy. Chyběl jen finalista prvního turnaje Michal Černý. Mezi největší favority turnaje patřili vítěz prvního turnaje Tom Blažej, technicky výborně hrající Jevgeny Samoilyk, stále se zlepšující Tomáš Matoušek, s nevyčerpatelný fyzickým fondem Roman Krošlák, nejlepší hráč ligy 2015 Salvatore Dalessandra a určitě v top formě hrající Petr Ďurďa, který v lize drží už 9 zápasů bez prohry. Turnaj dále doplnil nováček Karel Jelínek, Martin Lenčo, Zdeněk Vlaha, Petr Směták. Celý příspěvek

1st TENNIS-POINT CUP 2016

První letošní tufinálernaj se odehrál 21.5.2016 v areálu Komárov.

Vítězem turnaje se stal nováček ligy Tomáš Blažej, které ve finále přehrál velmi dobře hrajícího Michala Černého 6:2, který v semifinále proměnil až 6 mačbol proti Josefovi Moudrému. O třetí místo se utkali Jevgeny Samoilyk a Josef Moudrý, kdy vítězem se stal Jevgeny Samoilyk výsledkem 6:2. V dovedností soutěži o nejrychlejší servis dominoval Josef Moudrý, jehož servis dosáhl rychlosti 168 km/h.  Turnaj byl velmi vyrovnaný, kdy na začátku turnaje bylo velmi těžké určit jasného favorita. Celý příspěvek

III. TENNIS-POINT CUP

III. TENNIS-POINT CUP 26.7. 2015

Třetí turnaj zIMG_3338e série TENNIS-POINT CUP se uskutečnil na antukových dvorcích ZLTC Brno, kde vládlo tropické horko a kde obhajoval titul předešlý vítěz Haitham Aboghanem.

Tento turnaj už měsíc před začátkem sliboval vyhecované zápasy a velké boje. Hráči jsou vyhrání jak z ligy tak z tréninkových zápasů. Každý chtěl uspět. Na turnaji jsme přivítali 3 nové tváře a to talenta J.Samoilyka a dva italské hráče, kteří sbírají turnajové zkušenosti M. Annaccaratoa a M. Manciniho. Celý příspěvek

II. TENNIS-POINT CUP

II. TENNIS-POINT CUP 6.6. 2015

Druhý turnaj ze Uvodsérie TENNIS-POINT CUP se tentokrát uskutečnil ve slovenské malebné obci Kopčany na travnatém pažitu.  Tento povrch byl pro všechny zúčastněné velkou neznámou a bylo otázkou, kdo se nejrychleji přizpůsobí na tomto příjemném, ale nevyzpytatelném povrchu. Celý příspěvek

I. TENNIS-POINT CUP 16.5.2015

I. TENNIS-POINT CUP 16.5.2015

Liga se rozjíždí šampioniparalérně s letním počasím a výsledky z ligy napověděly, kdo má na začátku letní sezóny nejlepší formu a ambice vyhrát I.TENNIS-POINT CUP. Z výsledkové tabulky lze vyčíst, že dominance a forma na dnešním turnaji potvrzuje kvality Haithama, který ve finále zvítězil nad Jiřím Trojanem 6:3. Kvalitním prvním servisem, řezanými voleji a s dynamitem v nohou po náročném programu, byl schopný bavit publikum a získat trofej pro vítěze. Celý příspěvek

BRNOMOBIL LEAGUE 2015

Gaudeo - double - Kopie PRE-SEASON PREVIEW

   Brnomobil League 2015  – název ligy nese název našeho nového sponzora, který byl podepsán na podzim minulého roku. Pro každého hráče ligy byl vytvořen našim sponzorem dres s jmenovkou hráče, který velmi překvapil svojí kvalitou a detailním propracováním (děkujeme). V novém ročníku ligy jsme přivítali 3 nové tváře, od kterých se očekává, že obohatí svými dovednostmi tuto soutěž.  Liga bude hrána novým formátem, který slibuje větší napětí a atraktivitu jednotlivých zápasů. Ligu bude hrát 16 hráčů, kteří odehrají v soutěži celkem 2 kola (základní “Masters Group” a nadstavbová část “Championship Group”). Každý hráč odehraje celkem 22 zápasů. V základní části bude odehráno 15 zápasů, kdy každý soutěžící odehraje zápas se všemi hráči. Podle výsledků bude tabulka rozdělena na 2 poloviny. Hráči, kteří se umístí od 1-8 místa budou hrát “Master Group”, hráči v pořadí od 9-16 místa budou hrát v “Championship Group”. Do každé skupiny si jednotlivý hráči přenesou vzájemné zápasy s hráči ze své skupiny a odehrají spolu odvety. Obě dvě skupiny budou po skončení soutěže vyhodnoceny.  Celý příspěvek

Vítězové Winter Double League 2015

image3  WINTER DOUBLE LEAGUE 2015

    Dnešní večerní zápas rozhodl o vítězi ligy, kdy nerozlučný pár S.Dalessandra/H.Abughanem překvapivě deklasovali (až do dnešního zápasu) neporažený pár M.Lenco/J.Moudry výsledkově zcela jednoznačně 6:1 6:2; esa 4:1. Vítězný tým zvolil pro odvetu koberec v hale Sprint, který se ukázal tou správnou volbou jak uspět a překvapit své soupeře. Vítězný tým v zápase neztratil ani jeden svůj servis. Soupeři na preciznost šampionů neztratit svůj servis nebyli zvyklí a hráli pod větším tlakem než obvykle. Celý příspěvek

Winter Double League 2015

Debl     Winter Double League 2015 vrcholí posledním zápasem, který rozhodne o vítězi této soutěže. V zápase se utká doposud neporažený tenisový pár M.Lenco/J. Moudry proti nerozlučné dvojici S.Dalessandra/H.AbuGhanem.  Celý příspěvek