Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'AGPressGraph\manipulator' does not have a method 'httpsCanonicalURL' in /data/web/virtuals/96318/virtual/www/domains/tennis-point-brno.cz/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
TENNIS TOUR
GENERAL PARTNER
SPONZOR
TENNIS TIME
TENNIS REVIEW

Čtyřhra

BRNOMOBIL DOUBLE LEAGUE 2016:

Double league 2016

 

 

 

 

   II. ročník ve čtyřhře startuje 1. listopadu a 30. března bude ukončen. Na tento ročník je přihlášeno 8 párů, kde ze stabilních párů zůstaly jen M.Lenco / J. Moudry, P. Smetak / Z. Vlaha, ostatní páry byly obměněny.

 

Formát a bodování pro Brnomobil Double League 2016:

  každý z párů odehraje celkem 7 zápasů (hraje se bez odvet), kdy zápasy jsou hrány na 2 vítězné sety bodované způsobem: vítězství 2:0 3 body pro vítěze, 0 bodů pro poražený pár,  za stavu 2:1 se body rozdělí, 2 body pro vítěze, 1 bod pro poraženého.

Pokud zápas dojde do 3 setu, je 3. set hrán stylem Supertiebreaku do 10 bodů, kdy musí být rozdíl bodů 2 a více.

Preview:

Mezi největší favority na vítězství patří dvojice M. Lenco / J. Moudry, kteří společně už táhnou 4. sezónu. Z loňského roku chtějí odčinit porážku o 1. místo.Silným týmem bude nově vytvořený tandem J. Samoilyk / R. Stastny, oba dva patří mezi výborné singlisty, a to samé platí i pro týmový tenis. Zde se očekává boj o titul. Novým sehraným soutěžním týmem jsou J. Tichý a R. Kratochvíl, kteří společně hrají už několik let. Budou příjemným oživením soutěže, a i zde se očekává boj o nejvyšší příčky. Dalším novým párem, který by mohl zasáhnout v boji o titul je dvojice T.Blazej/P.Durda.

Do TOP 3 by mohli výrazně promluvit technicky vyspělí hráči J. Trojan s M. Rehakem, oba dva se mohou pyšnit titulem ze singlu. V loňském roku se ještě sehrávali. V tomto ročníku očekáváme, že budou hodně nepříjemní. Pak tu je tým M. Cerny / Z. Gratcl, který je herně hodně zkušený, pokud bude fungovat komunikace v týmu, mohou potrápit i ty nejlepší.  Dále jsou zde týmy P. Smetak / Z. Vlaha, kteří tvoří stabilní tým, což jim pomáhá překvapit i ty nejlepší páry. Dalším párem tvoří vyloženě rodinný klan Matousku, Tomas a Vitezslav, kdy bude zaléžet na tom, jak Matousek senior ukočíruje mladého juniora. Nový tým, který zasáhne do bojů ve čtyřhře jsou dva 191cm borci, Ital M. Mancini a T. Urbanec. Dvě věže, které budou komplikovat favoritům boj o titul!

Těšíme se na vyrovnané zápasy!

 

————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

 

WINTER DOUBLE LEAGUE 2015:

 Po náročné sezóně se pro zimu byla zvolena i kvůli klidovému režimu a relaxu liga ve čtyřhrách. Kdy ligu hraje 5 párů. Z toho 3 páry tvořily hodně známé deblové týmy jako M.Lenco/J.Moudry, S.Dalessandra/H.AbuGhanem a v neposlední straně stále se zlepšující pár P.Smetak/Z.Vlaha. Dva zbývající páry tvořily Z.Gratcl/R.Stastny a Tom team  T.Matousek/T.Urbanec.

Formát a bodování pro Winter Double League 2015:

  každý z párů odehraje celkem 8 zápasů (hrají se odvety), kdy zápasy jsou hrány na 2 vítězné sety bodované způsobem: vítězství 2:0 3 body pro vítěze, 0 bodů pro poražený pár,  za stavu 2:1 se body rozdělí, 2 body pro vítěze, 1 bod pro poraženého.

Pokud zápas dojde do 3 setu, je 3 set hrán stylem Supertiebreaku do 10, kdy musí být rozdíl bodů 2 a více.