Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'AGPressGraph\manipulator' does not have a method 'httpsCanonicalURL' in /data/web/virtuals/96318/virtual/www/domains/tennis-point-brno.cz/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298
TENNIS TIME
TENNIS REVIEW

2nd TENNIS-POINT CUP 2016

Druhý letošní turnaj se opět uskutečnil v areálu Komárov.

Hráči byli rozděleni do dvou pětičlenných skupin, kde každý účastník odehrál 4 zápasy. Tento turnaj nabídl v současné době nejvyrovnanější hráče z hlediska formy. Chyběl jen finalista prvního turnaje Michal Černý. Mezi největší favority turnaje patřili vítěz prvního turnaje Tom Blažej, technicky výborně hrající Jevgeny Samoilyk, stále se zlepšující Tomáš Matoušek, s nevyčerpatelný fyzickým fondem Roman Krošlák, nejlepší hráč ligy 2015 Salvatore Dalessandra a určitě v top formě hrající Petr Ďurďa, který v lize drží už 9 zápasů bez prohry. Turnaj dále doplnil nováček Karel Jelínek, Martin Lenčo, Zdeněk Vlaha, Petr Směták.

Skupinu A vyhrál s přehledem Petr Ďurďa, který každý zápas hraje nadoraz a ve skupině vyhrál všechny 4 zápasy. Skupinu B vyhrál Tomáš Matoušek. Do čtvrfinále nastoupili deblový parťáci Petr Ďurďa vs Tom Blažej, kdy i tento zápas vyhrál budoucí vítěz turnaje Tom Blažej, další boj svedla dvojice Martin Lenčo vs Salvatore Dalessandra, kdy po velikém boji byl šťastnější prvně jmenovaný. V dalších zápasech dominoval Jevgeny Samoilyk proti Romanovi Krošlákovi a v poslední čtvrtfinálové dvojici vyhrál Tomáš Matoušek proti Karlovi Jelínkovi.

První semifinále si po 2 letech zahrál Martin Lenčo proti Tomovi Blažejovi, který vyhrál 6:2. V další semifinálovém zápase vyhrál Jevgeny Samoilyk proti Tomášovi Matouškovi 6:4.

Finále turnaje vyhrál rozdílem třídy fantasticky hrající Tom Blažej proti Jevgenyovi Samoilykovi 6:1, v boji o třetí místo zopakoval vítězství ze skupiny Tomáš Matoušek proti Martinovi Lenčovi 6:4.

Výsledky:

Vítěz:          Tomáš Blažej

Finalista:    Jevgeny Samoilyk

3. místo:     Tomáš Matoušek

Děkujeme p. Hurnickému za skvělý technický servis a generálnímu partnerovi Tennis-Point Gmbh za krásné ceny.

V červenci by měl proběhnout první turnaj “TENNIS-POINT OPEN 2016” určený  pro středně pokročilé rekreační hráče ve dvouhře. Termín bude stanoven v průběhu měsíce červen.